Strona

Konkurs

Ogłaszamy konkurs pod nazwą „Miejsce dostępne dla wszystkich”

Jeśli w trakcie Twoich wyjazdów, wycieczek, albo spacerów po swoim mieście znalazłeś miejsce dostępne dla wszystkich, zgłoś je w naszym konkursie, czekają atrakcyjne nagrody!

Zasady konkursu są bardzo proste:
1. Zrób zdjęcia, nagraj filmik, wypełnij zgłoszenie które znajduje się poniżej i prześlij do nas- już wtedy będziesz uczestnikiem konkursu
2. Prace mogą być przygotowane przez organizacje, grupy i osoby indywidualne
3. Pamiętaj, ze najważniejszym aspektem zgłaszanego miejsca musi być jego dostępność dla osób ze szczególnymi potrzebami czyli możliwość skorzystania z danego miejsca/urządzenia/przestrzeni przez osoby np. z niepełnosprawnościami.
4. Wyślij zgłoszenie na adres: stowarzyszenie@rsm.org.pl
5. Termin wysyłania zgłoszeń 12.01.2023 do 28.02.2023r.
6. Śledź nasz profil na FB gdzie na bieżąco będziemy informować o konkursie.

Pamiętaj, motywem przewodnim zgłaszanych prac (zdjęć, filmików) musi być dostępność, czyli możliwość skorzystania z danego miejsca/urządzenia/ przestrzeni przez osoby np. z niepełnosprawnościami.

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

RODO


Przekaż darowiznę

Zobacz jak możesz wspomóc nasze działania!

Stowarzyszenie Dobroczynne
„Res Sacra Miser”

ul. Kolejowa 30
32-332 Bukowno
tel. +48 573 993 472
KRS 0000171499

Zarząd Stowarzyszenia e-mail: stowarzyszenie@rsm.org.pl
www.rsm.org.pl


Centrum Wsparcia Dziecka Niepełnosprawnego i Rodziny w Bukownie składa się z następujących placówek:Realizujemy projekty ze środków Unii EuropejskiejSfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030