OGŁOSZENIE O KONKURSIE „WOLONTARIUSZ ROKU 2023”

3 października 2023
ogloszenie-wolontariusz-roku-2023-1-1200x851.jpg

Stowarzyszenie Dobroczynne „Res Sacra Miser” serdecznie zaprasza do zgłaszania kandydatur w konkursie „Wolontariusz Roku 2023”, organizowanym w czterech kategoriach:
– najlepszy wolontariusz w mojej organizacji,
– najlepszy wolontariusz – uczeń szkoły średniej,
– najlepszy wolontariusz – uczeń szkoły podstawowej,
– najlepszy wolontariusz – pedagog – propagator idei wolontariatu w szkole podstawowej,
– najlepszy wolontariusz – pedagog – propagator idei wolontariatu w szkole średniej.


Celem konkursu jest uhonorowanie osób propagujących na co dzień wolontariat i pracujących bezinteresownie na rzecz innych.
Warunkiem udziału w konkursie jest pisemne zgłoszenie danej kandydatury do nagrody w wybranej kategorii na formularzu zgłoszeniowym, zawierającym stosowne uzasadnienie wraz z opisem osiągnięć kandydata w zakresie wolontariatu. Zgłoszenie do konkursu „Wolontariusz Roku 2023” należy złożyć w Centrum Wolontariatu przy ul. Rynek 4 w Olkuszu bądź przesłać drogą elektroniczną na adres Janina.lenarczyk@interia.pl do dnia 27.10.2023 roku. Oceny zgłoszonych ofert dokona powołana przez Zarząd Stowarzyszenia Komisja Konkursowa.

Ogłoszenie wyników konkursu wraz z wręczeniem nagród dla Laureatów będzie mieć miejsce w dniu 01 grudnia 2023 roku o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu przy ul. Francesco Nullo 29 w Olkuszu podczas XVI edycji Targów Wolontariatu.
Serdecznie zapraszamy  do wzięcia udziału w konkursie. Zachęcamy zwłaszcza Dyrektorów szkół podstawowych i średnich z terenu powiatu olkuskiego do zgłaszania uczniów zaangażowanych w działalność społeczną. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Konkurs „Wolontariusz Roku 2023” jest realizowany w ramach projektu „Potrzebujesz mnie więc jestem” przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
Wszelkich informacji w zakresie organizacji konkursu i XVI Targów Wolontariatu udzieli Państwu koordynator projektu Pani Janina Lenarczyk (tel. 698-211-780).
Do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy
regulamin konkurs Wolontariusz roku 2023

Stowarzyszenie Dobroczynne
„Res Sacra Miser”

ul. Kolejowa 30
32-332 Bukowno
tel. +48 573 993 472
KRS 0000171499

Zarząd Stowarzyszenia e-mail: stowarzyszenie@rsm.org.pl
www.rsm.org.pl


Centrum Wsparcia Dziecka Niepełnosprawnego i Rodziny w Bukownie składa się z następujących placówek:Realizujemy projekty ze środków Unii EuropejskiejSfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030