„Bo w nas jest MOC- zajęcia dla dzieci z niepełnosprawnością z powiatu olkuskiego i krakowskiego”

16 maja 2023
plakat-BO--1200x1698.png

Szanowni Państwo!

W imieniu Zarządu oraz podopiecznych Stowarzyszenia Dobroczynnego „Res Sacra Miser” z Bukowna prosimy o głosy na projekt numer KOM 12 pn. „Bo w nas jest MOC- zajęcia dla dzieci z niepełnosprawnością z powiatu olkuskiego i krakowskiego”, który został zgłoszony do 6. edycji małopolskiego budżetu obywatelskiego. Szczegółowe zasady i regulamin budżetu dostępny jest tutaj: https://bo.malopolska.pl/

Państwa głos pomoże w realizacji  w 2024 r. cotygodniowych zajęć  integracyjnych dla 25 dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością z powiatu olkuskiego i krakowskiego, organizacji miesięcznej półkolonii dla naszych podopiecznych oraz warsztatów dla opiekunów dzieci z niepełnosprawnością.

Kto jest uprawniony do głosowania?

Głosować na nasze zadanie może każda osoba, która ukończyła 16 lat a jej miejscem zamieszkania jest: powiat olkuski/ krakowski/ miechowski/ miasto Kraków.

Jak można oddać głos?

– Tradycyjnie za pośrednictwem karty do głosowana (do pobrania z załącznika). Karta powinna być wrzucona do urn wyborczych (urna zlokalizowana jest m.in. UMiG Olkusz)

– przez Internet: https://malopolska.budzet-obywatelski.eu/glosowanie

Pamiętaj, że w obu przypadkach kluczowe jest wpisanie poprawnego numeru i nazwy naszego zadania.

Głosowanie trwa od 15 maja do 16 czerwca (sposób tradycyjny) lub 18 czerwca (elektronicznie).

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 573 993 472

Karta do głosowania

 

Stowarzyszenie Dobroczynne
„Res Sacra Miser”

ul. Kolejowa 30
32-332 Bukowno
tel. +48 573 993 472
KRS 0000171499

Zarząd Stowarzyszenia e-mail: stowarzyszenie@rsm.org.pl
www.rsm.org.pl


Centrum Wsparcia Dziecka Niepełnosprawnego i Rodziny w Bukownie składa się z następujących placówek:Realizujemy projekty ze środków Unii EuropejskiejSfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030