Nabór wolontariuszy – liderów w ramach II cyklu projektu „Razem dla dostępności”

31 sierpnia 2022
DSC_2213-1-copy-scaled.jpg

Jesteś wolontariuszem, aktywistą, a może masz pomysł na fajne działanie?  Uczysz się w szkole średniej powiatu olkuskiego? Chcesz przeżyć fajną przygodę, poznać wolontariuszy z innych szkół, nabyć nowe kompetencje społeczne? Zapraszamy Cię do udziału w projekcie:  „Razem ku dostępności – program wspierania liderów obywatelskich w powiecie olkuskim” – II cykl.

Z nowym rokiem szkolnym ruszamy z drugiem cyklem szkoleń dla wolontariuszy – liderów ze szkół średnich powiatu olkuskiego. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 13 września. Wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś!

Co oferujemy: dwa weekendowe szkolenia wyjazdowe (pierwsze 23-25.09.2022 r), warsztaty na miejscu (praca zespołowa, autoprezentacja, realizacja projektu, promocja działań), możliwość realizacji samodzielnych inicjatyw. Nabyte umiejętności przydadzą Ci się nie tylko w aktywności społecznej, ale także w szkole i w pracy.Poznasz inne osoby, które tak jak ty działają społecznie w swoim Klubie Wolontariusza. O szczegóły zapytaj koordynatorkę wolontariatu w swojej szkole średniej.

W tej edycji zmieniamy zasady realizacji inicjatywy tematycznej, realizowanej w szkole. Wspólnie z uczestnikami będziemy chcieli wprowadzić rozwiązanie zwiększające dostępność w waszych szkołach.

Regulamin udziału w projekcie

Formularz zgłoszeniowy

Podstawowe informacje o projekcie

Stowarzyszenie Dobroczynne
„Res Sacra Miser”

ul. Kolejowa 30
32-332 Bukowno
tel. +48 573 993 472
KRS 0000171499

Zarząd Stowarzyszenia e-mail: stowarzyszenie@rsm.org.pl
www.rsm.org.pl


Centrum Wsparcia Dziecka Niepełnosprawnego i Rodziny w Bukownie składa się z następujących placówek:Realizujemy projekty ze środków Unii EuropejskiejSfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030